Sansa

Novinky

Sme SANSA glass Design Company.

17

feb

Trofeje na pokrový turnaj

Trofeje, Dizajn

Pri príležitosti otvorenia novej herne v Košiciach si u nás klient objednal trofeje pre troch najlepších hráčov na otvárací turnaj. Okrem trofejí si objednali aj symbolický kľúč od tejto herne.

Trofeje sme vybrúsili z bloku optického skla. Lišili sa výškou podstavca, veľkosť loga na vrchu trofeje ostala pre všetky tri miesta rovnaká. Na čelnej strednej ploche trofeje je vypieskovaná hlavná dedikácia s názvom turnaja, motto firmy “Život je jediná hra, ktorú si nevyberáš sám!” sme vizuálne oddelili a umiestnili pohľadovo na pravú stranu na jednu z faziet, tzn. pekne samostatne, čitateľne, aby si nekonkurovala s ostatnými motívmi a nakoniec umiestnenie “1./2./3.” sme umiestnili na dno tak, aby bolo čitateľné priehľadom cez sklo.

Na "Kľúč od herne" je použité špeciálne odfarbené ploché sklo Optiwhite sily 15mm, zo sklenenej dosky je obrys kľúča vyrezaný naprogramovaným vodným paprskom. Hrana kľúča je ručne brúsená a detaily a plocha sú ručne leštěné. Dárčeková krabička na mieru bola vyrobená s odnímateľným viečkom, deko saten kryje molitanovú výstelku, farbu dárčekového kartonu sme ladili do čiernej, čo podľa nás symbolizuje nočný život v kasíne.

Komentáre

  • Roman Bielik

    Naozaj vyrábate nádherné trofeje a celkom rád by som takú vyhral. Tuším sa musím prihlásiť na nejaký z Rebuy Stars poker turnajov :-).

    Jana Stará

    Presne niečo takéto som hľadala na náš tenisový turnaj. Ďakujem za inšpiráciu. Akonáhle to bude, ozvem sa, nech nám tiež vyrobíte trofeje zo skla. Je to oveľa krajšie a zaujímavejšie pre súťažiacich ako tie plechové ceny.

Zanechajte komentár

499

Followers

RSS

Odoberať

136

Likov

prihlásiť k odberu