Sansa

Novinky

Sme SANSA glass Design Company.

8

sep

Slovenský DEŇ KROJA 2018

Trofeje, Dizajn

SANSA glass ako partner veľkolepého podujatia „Slovenský Deň kroja 2018“, ktoré pripomenulo jedinečnosť našej kultúry a tradície, ktorá stáročia formovala naše národné povedomie, zdravú hrdosť a hodnoty našich predkov, sme mali príležitosť prezentovať naše majstrovstvo skutočne originálnymi sklenenými soškami. Tieto boli odovzdané významným osobnostiam kultúrneho, spoločenského a folklórneho života.

Pre mnohých a nielen pre nadšencov folklóru, to bol nezabudnuteľný zážitok. Vidieť toľko krásy odetej do slovenského kroja, v úsmevoch detí, žien a všetkých ostatných, zanechal v nás jedinečný pocit a spomienky.

Pevne veríme, že aj naše sklenené sošky budú nezabudnuteľnou pripomienkou všetkých príjemných momentov a chvíľ, prežitých na tomto veľkolepom podujatí.

Ako zástupcovia spoločnosti SANSA glass sme mali niekoľko rozhovorov so zaujímavými hosťami a stretli sme sa s veľkým ohlasom na prácu našich výtvarníkov, dizajnérov a sklárskych kúzelníkov. Našou najväčšou odmenou je spokojnosť každého, kto je vlastníkom tejto jedinečnej krásy, toto je náš cieľ a z toho vychádza aj ústredná myšlienka „Unikátnosť skla ako zhmotnená emócia“.

Pozrite sa, ako to celé natočil kameraman portalu zenskyweb.sk

Komentáre

  • Klaudia Vašeková

    Akcie som sa zúčastnila, bola super a myslím, že ocenení mali z Vašich cien naozaj radosť.

Zanechajte komentár

499

Followers

RSS

Odoberať

136

Likov

prihlásiť k odberu