Sansa

Naše služby

Sme Sansa glass. Sklárska Design spoločnosť.

Naše služby

Sme pripravení poskytnúť Vám mimoriadny zážitok z dekoratívneho skla a krištáľu, Váš priestor obohatíme o netradičný doplnok interiéru, atypický prvok do architektúry, exkluzívne dizajnové sklo, unikátnu trofej, čarovný darček, ktorý poteší a niečo navyše ... niečo krásne, vyrobené iba pre Vas ...

Sklo do architektúry

Navrhneme a vytvoríme architektonický dizajn, ktorý poskytne Vášmu interiéru eleganciu, krásu a výnimočnosť. História skla siaha minimálne do stredoveku, predstavuje mnoho práce vo vývoji technológií a remesla, ktoré vo svojom výsledku prinieslo jeden z najatraktívnejších prejavov a stal sa ozdobou našich moderných interiérov a exteriérov. Pôvodná fascinácia sklom začala už v alchymistickej premene piesku v hmotu plnú svetla, priezračnosti a má tú unikátnu vlastnosť, že nachádzame v nej „štvrtý rozmer“ krásy a jedinečnosti. 20. storočie zaznamenalo obrovský dôraz na techniku a technológiu vo výrobe a kvalite skla. Tento mimoriadne krásny element premenil charakter našich miest, v ktorých žijeme a sme nimi utváraní. Milujeme krásu a eleganciu všetkého, čo zosobňuje interiéroví dizajn, pozeráme sa na svet okolo nás, nie sme ničím obmedzovaní, naše nekonvenčné nápady, individuálny prístup prináša úspech v podobe spokojnosti klienta.

Trofeje, športové ceny

Emócia z víťazstva obohatená unikátnou trofejou. Jedinečný pocit víťazstva sme schopní zhmotniť do trofejí a cien vďaka flexibilnej malosériovej ručnej výrobe skla a krištáľu. Stanete sa nezabudnuteľným, vždy radosť a úsmev vyvolávajúci okamih športového úspechu. Vytvoríme trofeje a ceny, ktoré budú navrhnuté iba pre Vás, ktoré nie je možné kúpiť, objednať z katalógu iba získať víťazstvom na Vašom turnaji, šampionáte. Obľúbite si nás, poskytneme Vám čas, slobodu, nevšednosť akcie a v neposlednom rade ušetríme peniaze. Staňte sa originálnym, odlíšte sa od ostatných. Zákazkovou výrobou dokážeme ceny na Zlatú tretru pre Usaina Bolta a iných atlétov, krištáľové medaile na Svetový pohár v MTBO ako aj vtipné ceny pre detských šampiónov a šampiónky.

Darčekové a upomienkové predmety

Magický moment obdarovania kolegu, skvelého pracovníka, blízkeho člena rodiny, či priateľa vytvára pre nás priestor na vyhotovenie jedinečného darčeka, ktorý zanechá nádherný pocit v srdci. Je pre nás dôležité, aby tieto predmety vystihli to, po čom človek túži a možno aj priviedli obdarovaného k takým emóciám, ktoré zanechajú stopu v duši. Môžeme povedať, že aj toto sa nám podarilo a Vy sa môžete stať toho súčasťou. Naše životy sú neodmysliteľne spojené s emóciami, a my Vám ich týmto spôsobom dokážeme sprostredkovať.